O mnie

Cześć! Mam na imię Marlena i jestem tu po to, by wesprzeć Cię w rozwijaniu Twojej seksualności.

Moje zdjęcie
Moje zdjęcie

Z kim będziesz pracować?

Jestem dyplomowaną psycholożką. Mam również ukończone studia z Seksuologii Praktycznej, czyli najbardziej nowoczesnych
studiów dotyczących seksuologii w Polsce, Gender Studies oraz Summer Institute on Sexuality, Culture and Society na Uniwersytecie Amsterdamskim.

Aktualnie jestem w trakcie dwuletniego szkolenia w brytyjskim Pink Therapy oraz kończę kurs Gender Based Violence na szwedzkim uniwersytecie Umeå.

Fascynuje mnie wspieranie ludzi podczas ich drogi do odkrywania i akceptowania swojej seksualności. Z radością wyjaśnię Ci zagadnienia, które Cię nurtują i pomogę najlepiej jak tylko będę mogła!

Wiem, że w Polsce temat seksu jest nadal często postrzegany jako tabu i „coś, o czym nie wypada mówić”. Właśnie dlatego oferuję całkowicie bezpieczną i komfortową przestrzeń do pracy nad seksualnością. Gwarantuję Ci wsparcie w nurcie pozytywnej seksualności – dzięki temu możesz realizować swoją seksualność w absolutnie dowolny, najbardziej zaskakujący sposób pod warunkiem, że nie robisz krzywdy sobie, innym osobom (chyba, że jesteście umówieni na jakiś poziom bólu) i nie łamiesz prawa.

Zdaję sobie sprawę, że ten temat nie jest łatwy dla wielu osób i podjęcie sesji indywidualnych może być dużym krokiem! Dlatego najpierw sprawdź, czy odpowiada Ci sposób w jaki edukuję i odpowiadam na pytania – sprawdź profil @intymistka na Instagramie.

A gdyby pojawiły Ci się jakiekolwiek pytania, to zawsze możesz do mnie śmiało napisać!

Pamiętaj – nie ma głupich pytań, szczególnie tutaj!

Sesja
Indywidualna

200 / 60min

Sesja
dla pary

400 / 90min

Zapisz się do newsleterra

Zapisz się do newslettera